شرکت گروه تجارت بین الملل آتیه

فعایت‌های تجاری مستقیم، مستقل - فعالیت‌های تجاری عمومی

واردات، صادرات و ترانزیت انواع فرآورده‌های نفتی و پتروشیمیایی

تاریخچه و خدمات

شرکت گروه تجارت بین الملل آتیه با هدف استفاده از فرصت‌های بازرگانی و تجاری و بهره‌گیری از نیروی متخصص و تجربیات موجود در گروه شرکت‌های آتیه خواهان در تاریخ 11/06/1394 تاسیس گردید. در ماموریت‌های این شرکت علاوه بر فعالیت‌های تجاری داخلی و بین المللی مستقل، ارائه خدمات تجاری مورد نیاز سایر شرکت‌های گروه با هدف تکمیل زنجیره خلق ارزش و بهره‌وری بیشتر، پیش بینی گردیده است.

بدین ترتیب گستره فعالیت‌های این شرکت را می‌توان در دو بخش مختلف تقسیم نمود.

فعایت‌های تجاری مستقیم، مستقل و تخصصی که با هدف سودآوری و ایجاد زیرساخت‌های لازم به منظور حفظ مستمر و بلندمدت در بازارهای هدف انجام می‌پذیرند.
فعالیت‌های تجاری عمومی که عمدتا با هدف ارائه خدمات بازرگانی به شرکت‌های گروه و نیز به مجموعه‌های مرتبط به بانک ملت در دستور کار شرکت قرار گرفته‌اند.


این شرکت همچنین ضمن مطالعه فضای کسب و کار و با در نظر گرفتن مزیت‌های سازمان، ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی، فعالیت‌های تخصصی خود را بر سه حوزه مشخص استوار نموده است.

واردات، صادرات و ترانزیت انواع فرآورده‌های نفتی و پتروشیمیایی
واردات انواع غلات، فرآورده‌های دامی و دانه‌های روغنی
واردات انواع خودرو


در این راستا گروه تجارت بین الملل آتیه خواهان طی دوره کوتاه فعالیت خود پروژه‌هایی مانند صادرات فرآورده‌های نفتی، ترانزیت 15،000 تن گوگرد از مبدا کشور ترکمنستان به چین و نیز واردات تعدادی خودرو را به انجام رسانده است. همچنین واردات چند محموله غلات از روسیه و قزاقستان، واردات تعداد قابل ملاحظه‌ای خودرو سواری مورد نیاز برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی کشور از جمله فعالیت‌های این شرکت می‌باشد.
شرکت گروه تجارت بین الملل آتیه خواهان امیدوار است در سال جاری با بهره‌مندی از توان بالقوه گروه آتیه خواهان، دانش و مهارت‌های پرسنل متخصص و آزموده و با شناسایی و درک صحیح فرصت‌های پیش رو، ضمن تثیبیت جایگاه و سهم مناسب از بازار و کسب و کار خود، نیاز‌های تجاری گروه آتیه خواهان را مرتفع ساخته و الگویی شایسته از تعامل با مخاطبان تجاری و غیر تجاری خود رقم زند.

آدرس دفتر مرکزی

تهران خیابان مفتح شمالی ، خیابان شهید نقدی ، پلاک 36 ،طبقه 5

تلفن های تماس هلدینگ مدیریت سرمایه آتیه خواهان : 88506155

کد پستی مدیریت سرمایه آتیه خواهان 1587996111